Search
 
ONLINE BMW ///M E-SHOP Tuningové
a závodní díly »
  RACING TEAM Racing Team
Šenkýř Motorsport »
  ONLINE E-SHOP Profi tuning
vozů všech značek »
  KURZY SPORTOVNÍ JÍZDY Zažijte adrenalin
pod naším vedením »
 
Home »

Archiv 2015

 • 18.8.2015 Filip a Samuel Sládečkové na Ceně Slovenska v obou BMW Z4 GT3 týmu Šenkýř Motorsport
  V závodě roku se představí i Tomáš Erdélyi a bude i party s Marianem
  Čekovským. Cena Slovenska – tradičně největší závod seriálu FIA CEZ se blíží a i Šenkýř Motorsport představuje svoji sestavu. Poprvé spolu se v kategorii GT3 představí bratrské duo Filip a Samuel Sládečkové. Filip a Samuel pojedou oba dva sprintové závody a společně pojedou i ve vytrvalostním hodinovém závodě.

 • 22.06.2015 Další české pódium, drobné šrámy ale především cenné poznatky
  Tak nějak by se dal hodnotit víkend týmu Šenkýř Motorsport, při třetím podniku seriálu ADAC GT Masters ve Spa-Francorchamps. Za Jakuba Knolla tentokrát zaskočil v kokpitu bílého BMW Z4 GT3 vedle Lennarta Marionecka mladý talentovaný Slovák Samuel Sládečka, který si tak v ADAC GT Masters odbyl svou velkou premiéru.

 • 16.04.2015 Šenkýř Motorsport oznamuje jezdecké složení pro ADAC GT Masters 2015
  Jezdecké duo pro sezónu 2015 a BMW Z4 GT3 zní: Jakub Knoll (CZ) a Lennart Marioneck (D). Filip Sládečka (SK), který přesvědčil výbornými časy při oficiálních testech ADAC GT Masters minulý týden na Oscherslebenu, zůstává testovacím jezdcem týmu a bude připraven jako náhradní jezdec.

 • 03.03.2015 Český tým Šenkýř Motorsport vstupuje do ADAC GT Masters
  Český tým Šenkýř Motorsport oficiálně potvrzuje svůj vstup do mistrovství ADAC GT Masters 2015. Brněnský tým kolem majitele a jezdce Roberta Šenkýře vstupuje do této „Ligy pro supersporty“ s továrním vozem BMW Z4 GT3. S technickou podporou BMW Motorsport GmbH, Mnichov, je tým dobře vyzbrojen a schopen ukázat svůj potenciál v tomto kvalitním GT mistrovství.

 • 29.03.2015 Šenkýř Motorsport a jeho první test v Brně
  První letošní rollout má za sebou Šenkýř Motorsport. Brněnský tým, který před nedávno oficiálně oznámil svůj vstup do mistrovství ADAC GT Masters 2015,  letos poprvé vyjet na závodní trať během testovacích dní na Automotodromu v Brně.

 

 

 

 
 

 
 
KW ST SUSPENSIONS Drexler Renocar Ravenol Holinger AP Racing Direct Media Flossmann TG Tisk Akrapovič

 
 
driftovali jsme...
naše úspěchy...
novinky v e-shopu...
právě stavíme...
 
loga
Šenkýř motorsport     |     2012     |     Developed by NET sign studio