Search
 
ONLINE BMW ///M E-SHOP Tuningové
a závodní díly »
  RACING TEAM Racing Team
Šenkýř Motorsport »
  ONLINE E-SHOP Profi tuning
vozů všech značek »
  KURZY SPORTOVNÍ JÍZDY Zažijte adrenalin
pod naším vedením »
 
Home » Úvodní stránka

Osobní 1:1 coaching

S osobním 1:1 coachingem se naučíte řídit vaše auto dynamicky a bezpečně – jako profesionál. Berte nás za slovo!

Kdo chce řídit auto jako profesionál, individuálnímu coachingu se nevyhne. Mistr Evropy i ČR v závodech do vrchu i na okruzích Robert Šenkýř Vám během individuálního tréninku prozradí triky závodních jezdců.

Chcete se dozvědět, jak dobře na tom jezdecky jste? Kde Vaše technika jízdy dosahuje perfektnosti a na kterých místech máte ještě potenciál?
Podíváme se pořádně na Vámi zajetá kola a zanalyzujeme Vaši techniku jízdy ve všech detailech.
Podporu najdete v precizním záznamu dat s onboard videem. Tak je každé Vámi zajeté kolo detail po detailu zaznamenáno a posléze srovnáno s referenčním kolem profesionálního jezdce. V pravidelných odstupech vždy předvedeme zajetí rychlého kola a ukážeme, jak by to mohlo jít. U toho si člověk mnohé uvědomí a může dosáhnout velkých pokroků. Vše pro radost z jízdy a bezpečnost.

Automotodrom Brno nebo Nordschleife – základem je perfektní kombinace teorie a praxe!

Zajetá kola jsou po absolvování tréninku sestříhána a Vy je dostane k dispozici na DVD, abyste si je mohli v klidu doma prostudovat. Mimo to dostanete výtisky záznamu dat s vysvětlením ke zlepšení Vaší jízdy.
Je jedno jestli v Brně, nebo na legendární Nordschleife – připravíme program střižený přesně pro Vás. Chcete si rozdělit den s kamarádem či kolegou? Žádný problém, dva vozy v jednom dni jsou optimální kombinací mezi cenou a výkonem.

Oslovte nás, sestavíme balíček služeb a cenovou nabídku přímo na Vaše přání.

Proč 1:1 osobní coaching?

U individuálního couchingu sedíme na sedadle spolujezdce a okamžitě vidíme, co se děje. Mimo to při jízde s profesionálem rozpoznáte věci, které se jen složitě dají slovně popsat.
Tak je Váš učební pokrok výrazně rychlejší a efektivnější než při běžném tréninku ve skupinách. Rádi se Vám přizpůsobíme a domluvíme vyhovující termín na Vámi vybraném okruhu.

Rozbor dat – absolutní nutnost!

Všechna coachovaná kola jsou zaznamenávána telemetrií s video- a datovým záznamem. Tak krásně uvidíte, ve kterých pasážích máte jaký potenciál a kde již jedete na hranici. Coaching je tak ještě efektivnější a bezpečnější. S sebou domů si odnesete recenzi a případně i soubor dat z Vaší jízdy. Tak si budete moci v klidu projít do hloubky to, co jste zažili při coachingu a podívat se na Vámi zajetá kola na DVD.

Nemáte vlastní sportovní vůz?

Pro ty z Vás, kteří nemají žádný vůz vhodný pro naše kurzy sportovní jízdy, máme v nabídce auta k zapůjčení - BMW M3 E92 GT4(450PS). Zruční řidiči budou mít možnost si po předchozí přípravě vyzkoušet v rámci týmových testů i náš závodní speciál BMW M3 E36 GTR (420PS/1100kg/sekvenční převodovka - čas v Brně 2,05,5/Most 1,38,9).

Možný je i trénink zaměřený na získání licence závodního jezdce a cílená příprava na start v závodech Mezinárodního mistrovství ČR na okruzích.

Nebojte se, mnozí licencovaní "závodníci" jezdí hůře než Vy!


Pro více informací klikněte na obrázek →

Termíny:

Termíny pro sezónu 2017 pro Vás připravujeme.

Ceník 1:1 coachingu
 
 

 
 

 

 

22.10.2018
 
Český tým Šenkýř Motorsport se o uplynulém víkendu zúčastnil velkého finále šampionátu International GT Open ve španělské Barceloně, kde o sobě, tak jako při závodě v belgickém Spa-Francorchamps, dal řádně vědět. Jezdecká sestava Richard Gonda - Mikkel Jensen totiž v konkurenci více jak třiceti vozů specifikace GT3 vybojovala dvě pátá místa.
 
15.10.2018
 
Poslední podnik šampionátu GT Open se odjede už příští víkend na trati v Barceloně. Po úspěšném startu týmu Šenkýř Motorsport v belgickém Spa-Francorchamps uvidíme tento český tým právě i ve Španělsku, ale v pozměněné sestavě.
 
10.06.2018
 
Doslova pohádkový závěr prožil český tým Šenkýř Motorsport ve Spa-Francorchamps. Do nedělního závodu mezinárodní série GT Open vyrazil Joel Eriksson z druhého místa a tuto pozici Richard Gonda obhájil i pod šachovnicovým praporkem. Jejich závod s BMW M6 GT3 se však neobešel bez dramatický soubojů až do posledních kilometrů před cílem.
 
    archiv novinek »


 
 
driftovali jsme...
naše úspěchy...
novinky v e-shopu...
právě stavíme...
 
loga
Šenkýř motorsport     |     2012     |     Developed by NET sign studio