Search
 
ONLINE BMW ///M E-SHOP Tuningové
a závodní díly »
  RACING TEAM Racing Team
Šenkýř Motorsport »
  ONLINE E-SHOP Profi tuning
vozů všech značek »
  KURZY SPORTOVNÍ JÍZDY Zažijte adrenalin
pod naším vedením »
 
Home » Úvodní stránka

Osobní 1:1 coaching

S osobním 1:1 coachingem se naučíte řídit vaše auto dynamicky a bezpečně – jako profesionál. Berte nás za slovo!

Kdo chce řídit auto jako profesionál, individuálnímu coachingu se nevyhne. Mistr Evropy i ČR v závodech do vrchu i na okruzích Robert Šenkýř Vám během individuálního tréninku prozradí triky závodních jezdců.

Chcete se dozvědět, jak dobře na tom jezdecky jste? Kde Vaše technika jízdy dosahuje perfektnosti a na kterých místech máte ještě potenciál?
Podíváme se pořádně na Vámi zajetá kola a zanalyzujeme Vaši techniku jízdy ve všech detailech.
Podporu najdete v precizním záznamu dat s onboard videem. Tak je každé Vámi zajeté kolo detail po detailu zaznamenáno a posléze srovnáno s referenčním kolem profesionálního jezdce. V pravidelných odstupech vždy předvedeme zajetí rychlého kola a ukážeme, jak by to mohlo jít. U toho si člověk mnohé uvědomí a může dosáhnout velkých pokroků. Vše pro radost z jízdy a bezpečnost.

Automotodrom Brno nebo Nordschleife – základem je perfektní kombinace teorie a praxe!

Zajetá kola jsou po absolvování tréninku sestříhána a Vy je dostane k dispozici na DVD, abyste si je mohli v klidu doma prostudovat. Mimo to dostanete výtisky záznamu dat s vysvětlením ke zlepšení Vaší jízdy.
Je jedno jestli v Brně, nebo na legendární Nordschleife – připravíme program střižený přesně pro Vás. Chcete si rozdělit den s kamarádem či kolegou? Žádný problém, dva vozy v jednom dni jsou optimální kombinací mezi cenou a výkonem.

Oslovte nás, sestavíme balíček služeb a cenovou nabídku přímo na Vaše přání.

Proč 1:1 osobní coaching?

U individuálního couchingu sedíme na sedadle spolujezdce a okamžitě vidíme, co se děje. Mimo to při jízde s profesionálem rozpoznáte věci, které se jen složitě dají slovně popsat.
Tak je Váš učební pokrok výrazně rychlejší a efektivnější než při běžném tréninku ve skupinách. Rádi se Vám přizpůsobíme a domluvíme vyhovující termín na Vámi vybraném okruhu.

Rozbor dat – absolutní nutnost!

Všechna coachovaná kola jsou zaznamenávána telemetrií s video- a datovým záznamem. Tak krásně uvidíte, ve kterých pasážích máte jaký potenciál a kde již jedete na hranici. Coaching je tak ještě efektivnější a bezpečnější. S sebou domů si odnesete recenzi a případně i soubor dat z Vaší jízdy. Tak si budete moci v klidu projít do hloubky to, co jste zažili při coachingu a podívat se na Vámi zajetá kola na DVD.

Nemáte vlastní sportovní vůz?

Pro ty z Vás, kteří nemají žádný vůz vhodný pro naše kurzy sportovní jízdy, máme v nabídce auta k zapůjčení - BMW M3 E92 GT4(450PS). Zruční řidiči budou mít možnost si po předchozí přípravě vyzkoušet v rámci týmových testů i náš závodní speciál BMW M3 E36 GTR (420PS/1100kg/sekvenční převodovka - čas v Brně 2,05,5/Most 1,38,9).

Možný je i trénink zaměřený na získání licence závodního jezdce a cílená příprava na start v závodech Mezinárodního mistrovství ČR na okruzích.

Nebojte se, mnozí licencovaní "závodníci" jezdí hůře než Vy!


Pro více informací klikněte na obrázek →

Termíny:

Termíny pro sezónu 2017 pro Vás připravujeme.

Ceník 1:1 coachingu
 
 

 
 

 

 

22.10.2018
 
Český tým Šenkýř Motorsport se o uplynulém víkendu zúčastnil velkého finále šampionátu International GT Open ve španělské Barceloně, kde o sobě, tak jako při závodě v belgickém Spa-Francorchamps, dal řádně vědět. Jezdecká sestava Richard Gonda - Mikkel Jensen totiž v konkurenci více jak třiceti vozů specifikace GT3 vybojovala dvě pátá místa.
 
15.10.2018
 
Poslední podnik šampionátu GT Open se odjede už příští víkend na trati v Barceloně. Po úspěšném startu týmu Šenkýř Motorsport v belgickém Spa-Francorchamps uvidíme tento český tým právě i ve Španělsku, ale v pozměněné sestavě.
 
02.07.2018
 
Od 2.7.2018 do 31.9.2018 bude probíhat slevová akce na elektronicky stavitelné podvozky KW DDC (Dynamic Damping Control).
 
10.06.2018
 
Doslova pohádkový závěr prožil český tým Šenkýř Motorsport ve Spa-Francorchamps. Do nedělního závodu mezinárodní série GT Open vyrazil Joel Eriksson z druhého místa a tuto pozici Richard Gonda obhájil i pod šachovnicovým praporkem. Jejich závod s BMW M6 GT3 se však neobešel bez dramatický soubojů až do posledních kilometrů před cílem.
 
08.06.2018
 
Letošní premiéra týmu Šenkýř Motorsport v prestižním seriálu GT Open odstartovala úvodními tréninky. Populární belgický okruh Spa-Francorchamps jezdecké dvojici Richard Gonda a Joel Eriksson doslova sedl a slovenský pilot zajel v třetím tréninku nejrychlejší čas dne.
 
    archiv novinek »


 
 
driftovali jsme...
naše úspěchy...
novinky v e-shopu...
právě stavíme...
 
loga
Šenkýř motorsport     |     2012     |     Developed by NET sign studio