Search
 
ONLINE BMW ///M E-SHOP Tuningové
a závodní díly »
  RACING TEAM Racing Team
Šenkýř Motorsport »
  ONLINE E-SHOP Profi tuning
vozů všech značek »
  KURZY SPORTOVNÍ JÍZDY Zažijte adrenalin
pod naším vedením »
 
Home » Úvodní stránka

Šenkýř Motorsport testoval na Hungaroringu

Brněnský tým se o uplynulém víkendu vydal na maďarský Hungaroring, na kterém již 14 dní zahájí sezónu prvním závodem FIA CEZ.

Cílem bylo kvalitně potrénovat na nadcházející podnik a otestovat všechny změny na obou vozech M6 GT3 a Z4 GT3.
Za volantem se střídali Jakub Knoll, Richard Gonda a Tomáš Erdélyi – pro ně to byl první letošní trénink.

„Chceme být dobře připravení na sezónu. Na Hungaroring se letos ještě několikrát vrátíme, proto jsme pro jeden z testů vybrali právě tuto trať.
Absolvovali jsme bezproblémový plný test obou vozů. M6 GT3 prošla před sezónou updatem na specifikaci 2018, zde bylo potřeba změnit některé části setupu“, okomentoval maďarský test šéf týmu Robert Šenkýř.

Před ostrým startem sezóny Šenkýř Motorsport absolvuje ještě jeden test, následně oficiálně představí své vozy a úplné plány pro sezónu 2018.

 
 

 
 
22.10.2018
 
Český tým Šenkýř Motorsport se o uplynulém víkendu zúčastnil velkého finále šampionátu International GT Open ve španělské Barceloně, kde o sobě, tak jako při závodě v belgickém Spa-Francorchamps, dal řádně vědět. Jezdecká sestava Richard Gonda - Mikkel Jensen totiž v konkurenci více jak třiceti vozů specifikace GT3 vybojovala dvě pátá místa.
 
15.10.2018
 
Poslední podnik šampionátu GT Open se odjede už příští víkend na trati v Barceloně. Po úspěšném startu týmu Šenkýř Motorsport v belgickém Spa-Francorchamps uvidíme tento český tým právě i ve Španělsku, ale v pozměněné sestavě.
 
10.06.2018
 
Doslova pohádkový závěr prožil český tým Šenkýř Motorsport ve Spa-Francorchamps. Do nedělního závodu mezinárodní série GT Open vyrazil Joel Eriksson z druhého místa a tuto pozici Richard Gonda obhájil i pod šachovnicovým praporkem. Jejich závod s BMW M6 GT3 se však neobešel bez dramatický soubojů až do posledních kilometrů před cílem.
 
    archiv novinek »


 
 
driftovali jsme...
naše úspěchy...
novinky v e-shopu...
právě stavíme...
 
loga
Šenkýř motorsport     |     2012     |     Developed by NET sign studio