Search
 
ONLINE BMW ///M E-SHOP Tuningové
a závodní díly »
  RACING TEAM Racing Team
Šenkýř Motorsport »
  ONLINE E-SHOP Profi tuning
vozů všech značek »
  KURZY SPORTOVNÍ JÍZDY Zažijte adrenalin
pod naším vedením »
 
Home » Úvodní stránka

Šenkýř Motorsport testoval na Hungaroringu

Brněnský tým se o uplynulém víkendu vydal na maďarský Hungaroring, na kterém již 14 dní zahájí sezónu prvním závodem FIA CEZ.

Cílem bylo kvalitně potrénovat na nadcházející podnik a otestovat všechny změny na obou vozech M6 GT3 a Z4 GT3.
Za volantem se střídali Jakub Knoll, Richard Gonda a Tomáš Erdélyi – pro ně to byl první letošní trénink.

„Chceme být dobře připravení na sezónu. Na Hungaroring se letos ještě několikrát vrátíme, proto jsme pro jeden z testů vybrali právě tuto trať.
Absolvovali jsme bezproblémový plný test obou vozů. M6 GT3 prošla před sezónou updatem na specifikaci 2018, zde bylo potřeba změnit některé části setupu“, okomentoval maďarský test šéf týmu Robert Šenkýř.

Před ostrým startem sezóny Šenkýř Motorsport absolvuje ještě jeden test, následně oficiálně představí své vozy a úplné plány pro sezónu 2018.

 
 

 
 
01.05.2019
 
Dobrá zpráva pro fanoušky česko-slovenského motorsportu přichází z Brna. Šenkýř Motorsport bude startovat ve 12h závodě série Creventic na konci května v Brně (23.-25.05.2019), a to s novým vozem BMW M4 GT4.
 
22.10.2018
 
Český tým Šenkýř Motorsport se o uplynulém víkendu zúčastnil velkého finále šampionátu International GT Open ve španělské Barceloně, kde o sobě, tak jako při závodě v belgickém Spa-Francorchamps, dal řádně vědět. Jezdecká sestava Richard Gonda - Mikkel Jensen totiž v konkurenci více jak třiceti vozů specifikace GT3 vybojovala dvě pátá místa.
 
15.10.2018
 
Poslední podnik šampionátu GT Open se odjede už příští víkend na trati v Barceloně. Po úspěšném startu týmu Šenkýř Motorsport v belgickém Spa-Francorchamps uvidíme tento český tým právě i ve Španělsku, ale v pozměněné sestavě.
 
    archiv novinek »


 
 
driftovali jsme...
naše úspěchy...
novinky v e-shopu...
právě stavíme...
 
loga
Šenkýř motorsport     |     2012     |     Developed by NET sign studio