Search
 
ONLINE BMW ///M E-SHOP Tuningové
a závodní díly »
  RACING TEAM Racing Team
Šenkýř Motorsport »
  ONLINE E-SHOP Profi tuning
vozů všech značek »
  KURZY SPORTOVNÍ JÍZDY Zažijte adrenalin
pod naším vedením »
 
Home » Úvodní stránka

Šenkýř Motorsport v top sestavě na GT Open do Spa Francorchamps

Partnerem Richarda Gondy bude aktuální pilot DTM Joel Eriksson

Richard Gonda (SK) a Joel Eriksson (SWE) budou reprezentovat stáj Šenkýř Motorsport v nadcházejícím podniku International GT Open na belgickém okruhu Spa Francorchamps.

Brněnský tým, který se již loni na podzim zúčastnil finálového závodu GT Open v Barceloně, se tak přesně podle plánu od závodu ve Spa zapojí do letošního ročníku tohoto kvalitního šampionátu.

Zatímco slovenský jezdec Richard Gonda se již výbornými výkony zapsal do povědomí evropského GT sportu, pro továrního jezdce BMW Motorsportu Joela Erikssona to bude premiéra s vozem kategorie GT3.  Mladý švédský formulový pilot je nováčkem letošního seriálu DTM. Hned v prvním víkendu této prestižní série na Hockenheimu obsadil v jednom ze závodů vynikající 4.místo.

„Jedná se o společný projekt s továrním týmem BMW Motorsport. Richard i Joel mají naši plnou důvěru, těšíme se na vzrušující víkend na nejkrásnější GP trati světa,“ říká na úvod majitel stáje Robert Šenkýř.

Richard Gonda k tomu pak dodává: “Som veľmi šťastný a vďačný, že budeme spoločne s Joelom hájiť farby tímu Šenkýř Motorsport na tak úžasnom okruhu. V Spa-Francorchamps som mal v minulosti dobrú rýchlosť a budem sa snažiť priniesť ju opäť. I keď s GT3 to pre mňa bude na tomto okruhu premiéra viem, že spolu s tímom spravíme v príprave maximum ako vždy, a potom bude už na mne a Joelovi, aby sme z BMW M6 postupne dostali celý jej potenciál. Konkurencia je silná a dobre rozbehnutá, preto nesmieme nič podceniť.”

Další informace, stejně jako zpravodajství a obrazová dokumentace z víkendu GT Open ve Spa Francorchamps budou následovat v příštích dnech.

Tisková zpráva Šenkýř Motorsport

Užitečné odkazy:
www.senkyr-motorsport.com
www.facebook.com/SenkyrMotorsport
www.instagram.com/senkyrmotorsport
www.gtopen.net

https://www.facebook.com/richardgondaofficial/

 
 

 
 
01.05.2019
 
Dobrá zpráva pro fanoušky česko-slovenského motorsportu přichází z Brna. Šenkýř Motorsport bude startovat ve 12h závodě série Creventic na konci května v Brně (23.-25.05.2019), a to s novým vozem BMW M4 GT4.
 
22.10.2018
 
Český tým Šenkýř Motorsport se o uplynulém víkendu zúčastnil velkého finále šampionátu International GT Open ve španělské Barceloně, kde o sobě, tak jako při závodě v belgickém Spa-Francorchamps, dal řádně vědět. Jezdecká sestava Richard Gonda - Mikkel Jensen totiž v konkurenci více jak třiceti vozů specifikace GT3 vybojovala dvě pátá místa.
 
15.10.2018
 
Poslední podnik šampionátu GT Open se odjede už příští víkend na trati v Barceloně. Po úspěšném startu týmu Šenkýř Motorsport v belgickém Spa-Francorchamps uvidíme tento český tým právě i ve Španělsku, ale v pozměněné sestavě.
 
    archiv novinek »


 
 
driftovali jsme...
naše úspěchy...
novinky v e-shopu...
právě stavíme...
 
loga
Šenkýř motorsport     |     2012     |     Developed by NET sign studio