Search
 
ONLINE BMW ///M E-SHOP Tuningové
a závodní díly »
  RACING TEAM Racing Team
Šenkýř Motorsport »
  ONLINE E-SHOP Profi tuning
vozů všech značek »
  KURZY SPORTOVNÍ JÍZDY Zažijte adrenalin
pod naším vedením »
 
Home » Úvodní stránka

Tým Šenkýř Motorsport pojede GT Open v Barceloně s Gondou a Jensenem

Poslední podnik šampionátu GT Open se odjede už příští víkend na trati v Barceloně. Po úspěšném startu týmu Šenkýř Motorsport v belgickém Spa-Francorchamps uvidíme tento český tým právě i ve Španělsku, ale v pozměněné sestavě.

Tým Roberta Šenkýře zažil při červnovém závodě ve Spa-Francorchamps vůbec jeden z nejlepších závodů své dosavadní historie. Posádka ve složení Richard Gonda a Joel Eriksson si dojela pro čtvrté a druhé místo v obrovské konkurenci téměř třiceti vozů kategorie GT3.

Jméno Richarda Gondy ve startovní listině zůstává. Jeho týmovým kolegou bude pro sedmý podnik GT Open dánský jezdec Mikkel Jensen. Třiadvacetiletý Jensen je továrním jezdcem týmu BMW Motorsport zařazený do programu pro mladé jezdce mnichovské automobilky. Předností Mikkela je fakt, že absolvoval v týmu BMW Team Schnitzer seriál ADAC GT Masters a tak velmi dobře zná vůz BMW M6 GT3.

“Už před závodem ve Spa jsme věděli, že letos chceme absolvovat alespoň ještě jeden závod v této prestižní sérii. Jednání s BMW a našimi partnery nakonec dopadla dobře a dnes mohu potvrdit, že pojedeme poslední letošní podnik GT Open v Barceloně. Vedle Richarda usedne tentokrát Mikkel Jensen, který je mladý a velmi rychlý. Navíc auto zná velmi dobře, a tak si věříme, že se zase posuneme jako tým dopředu. Oznamovat ambice dopředu v takto těžkém šampionátu nechci, ale co vím je fakt, že jako tým do toho dáme opět vše a popereme se o to nejlepší umístění,” řekl šéf týmu Robert Šenkýř.

 
 

 
 
22.10.2018
 
Český tým Šenkýř Motorsport se o uplynulém víkendu zúčastnil velkého finále šampionátu International GT Open ve španělské Barceloně, kde o sobě, tak jako při závodě v belgickém Spa-Francorchamps, dal řádně vědět. Jezdecká sestava Richard Gonda - Mikkel Jensen totiž v konkurenci více jak třiceti vozů specifikace GT3 vybojovala dvě pátá místa.
 
15.10.2018
 
Poslední podnik šampionátu GT Open se odjede už příští víkend na trati v Barceloně. Po úspěšném startu týmu Šenkýř Motorsport v belgickém Spa-Francorchamps uvidíme tento český tým právě i ve Španělsku, ale v pozměněné sestavě.
 
10.06.2018
 
Doslova pohádkový závěr prožil český tým Šenkýř Motorsport ve Spa-Francorchamps. Do nedělního závodu mezinárodní série GT Open vyrazil Joel Eriksson z druhého místa a tuto pozici Richard Gonda obhájil i pod šachovnicovým praporkem. Jejich závod s BMW M6 GT3 se však neobešel bez dramatický soubojů až do posledních kilometrů před cílem.
 
    archiv novinek »


 
 
driftovali jsme...
naše úspěchy...
novinky v e-shopu...
právě stavíme...
 
loga
Šenkýř motorsport     |     2012     |     Developed by NET sign studio